Skincare
Uygun fiyatlı karma/yağlı cilt nemlendiri önerileri?
R
2021-01-18 23:32
people liked

Merhaba, bir türlü uygun fiyatlı içeriği İyi olan nemlendirici bulamadım siz neler kullanıyorsunuz? Bana da önerilerde bulunursanız çok sevinirim.

B
2021-01-22 06:06
people liked

Celenes cloudberry yatıştırıcı yüz bakım kremi.. İçeriği güzel. Ama yağlı ciltlere iyi midir bilmiyorum ben denemedim.
Hada labonun skin plumping gel ini almıştım. Bir de misshanınkini kullandım tabi uygun fiyatlı değiller..

A
2021-01-28 19:00
people liked

Dermoskin acgun serisi f/p ürünü. İçerikleri de temiz.

2021-02-03 20:41
people liked

Sebamed Clear Face Gel nemlendirici tam bir karma/yağlı cilt nemlendiricisi.Basit bir içerik listesi var.Fungal akneye sahip olanlar için iyi bir yatıştırıcı aynı zamanda.Çok çabuk emiliyor.Biraz yapışkan bir his bırakabiliyor.Bana nemlendirmesi yeterli gelmediği zamanlarda yarım saat sonra bir serumla nemlendiriyorum.Benim cildimde kusma,sivilce ve irritasyona sebebiyet vermedi

E
2021-02-06 20:40
people liked

Acnecinamide krem. Tesadüfen keşfettim. İçeriğinde yüksek oranda -içerik listesinde 2. sıradaydı - Niasinamide (B3) bulunuyor. Cilt sorunlarına iyi geliyor. Denemenizi öneririm. 50 ml fakat uzun süre gidiyor. İndirimden öğrenci paketi olarak yüz yıkama jeliyle birlikte alabilirsiniz.

b
2021-03-07 03:12
people liked

Celenes sea buckthorn serisi yağlı ciltler için yapılmış bir seri ona bakabilirsin, bu ürünün içeriğinin temiz olduğunu düşünüyorum. Bende denemek için sabırsızlanıyorum :) Ayrıca Acnecinamide kremin içeriğide güzel bugünlerde ben de bu ürünü deneyimliyorum. Bu ürünü iki ay önce öğrenci paketi olarak satın almıştım ama temizleme jeli benim akneli cildimde daha çok akne yaptı dikkatli olmanızı öneririm :)

We use cookies to provide and improve our services. By using our site, you consent to cookies.